ForumLord
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumLord

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn nicklerii

YazarMesaj
qokce
Yeni Üye
Yeni Üye

Takım : msn nicklerii D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Ruh Hali : msn nicklerii Asik10
Rep Gücü : 2132
Rep Puanı : 20
Nerden Nerden : makedonya-türkiye-sivas-istanbul

msn nicklerii Empty
MesajKonu: msn nicklerii   msn nicklerii Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 6:00 pm

[b]
ßeni Görüp Kendini Sınama...Sadece Görebildiğin Kadarım...Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım...
• Sil adımı baştan yaz kalbine,baş harfi büyük olsun.
• ßen LeyLa OLmuşum kimin umrunda..Mecnun çoktan gitmişken
• BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni
• оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк
• υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи
• єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...
• кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...
• Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..
• Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......
• Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...
• Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...
• h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!
• özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
• Paşşa gönnüm istrse sewerm ZRlaMA,İstrsem sewdirirm URAŞTIRMA!!diceksinkyi neree kdr bu hawalr?kim takaR?dewran dönne kdRR!!
• Bizi satanı biz beleşe veriyoruz…
• Sönmüyor ateşimz ama alev alevde yanmıor ayrılık zor ama beraberkende olmuyor
• yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S
• ßeni ßu Kadar Kolay Silebildiysen,Zaten Hiç Yazmamışsın Demektir...Çocuk Kalmışlara Yol Veririm!!!Bi kalemde seni silerim
• Buda sana kapak olsun iyi oturttum HELAL olsun tipin yokki şeklin olsun HADİ canım ikile yolun açık olsun.!
• Ben yerine koyarım ama sen BaŞa döneR dURUrsun bEn seweni Bulurum ama sen bence NaH buLURSUN
• OYSA ŞİMDİ KALBİNDEKİ ATEŞİ SÖNDÜR UNUT GİTSİN DİYORSUN O KADAR KOLAY OLSA UNUTURDUM BİLİYORSUN
• Etraf artist kayniyo ama bilmiolarkı yonetmen bnm istediime rol verrm ıstedııme yol!!!....
• Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
• Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr
• Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da Öğren Sevdiğin Kadar Sevilirsin...
• yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin...
• Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

msn nicklerii
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nfret nicklerii