ForumLord
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumLord

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri

YazarMesaj
DiLeK
Yeni Üye
Yeni Üye
DiLeK

Takım : Msn Nickleri 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Ruh Hali : Msn Nickleri Mutlu10
Rep Gücü : 2094
Rep Puanı : 21

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 6:09 pm

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanin olur anca. Yakalarsan eğer, onu kafese degil kalbine yerleştir.Çünkü o ancak senin sevginle yaşayabilir… clown

Umutsuzluga kapıldığın zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karşılayacak bir Ay , deli bir yağmur yada parlak bir yıldız vardir ...

Sevdiğini özgür bırak , geri gelirse o senindir ! Geri gelmezse , zaten hiç senin olmamıştır ..

Usanıpta bir gün bıkarım sanma ölsemde sözümden dönmeyeceğim, Aşkıma karşılık vermesen bile ! Senden başkasını sevmeyeceğim . Bunu hiç bir zaman unutma aşkım..!

Duman duman aşkın yanar içinde , Ateşte sen külde sensin bir tanem . Senin sözlerinde buldum sevdayı , Goncada sen gülde sensin bir tanem ..

Her gece geliyorsun.Ben seni yaşamin armağanı olarak karsiliyorum; simsiki sariliyoruz.Gülümsüyoruz …Görülmemis güzellikte gülümsüyorsun …

Umutlarrının bittiği yerde düşlerine sarıl; Düşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım …

Yardım etmek mi istiyorsun ?O zaman dinle;Yaşama sevinci getir bana çokca olsun , çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacim var . Bu ara unutmak üzereyim mutlulugu , Unuttum sicak bir cayin tadini , esen rüzgarin serinligini , Haydi durma öyle hatiralarimi canlandir , iyi olanlari !

Ay yildiza mutluluk fisildarken , Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken . Ben sana bir parca mutluluk yolluyorum . Icindeki umut cicekleri hic solmasin diye. diğer
[/font][/color]

Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn nickLeri
» Msn Nickleri
» En Güzel Msn Nickleri